Home » Senioren » Zaterdag » Westlandia treft Honselersdijk (beker)

Westlandia treft Honselersdijk (beker)

📁 Zaterdag 📅 vrijdag 13 september 2019

Zaterdagmiddag goed weer en een gave derby tegen Honselersdijk. 

Naast plaatsing voor de knock-outfase van het bekertoernooi, is het voor beide nieuwe trainers en selecties de laatste testcase voor de start van de competitie
Westlandia heeft tot nu toe 2 goede bekerresultaten neergezet. Door 2 goals van Rick van Schie,én 1e jaars senior Nick Ruigrok werd HMSH verslagen. Afgelopen week moest ook Deltasport er aan geloven. Op De Hoge Bomen deed Tim v.d. Voort van zich spreken met 3 goals en een assist op Stef Geertsema .

Het is overigens pas voor de 2e keer dat we tegen Honselersdijk een bekerwedstrijd spelen. 2 jaar geleden wonnen we in de poulefase met 3-1 op de Strijphorst. Goals werden toen gescoord door Stefan Bron, Marvin Vollebregt en Angelo Groen. 

Benieuwd hoe het 1e team van trainer Sieme Zijm zich ontwikkeld en speelt? Kom zaterdagmiddag vanaf 14:30 uur kijken op sportpark De Hoge Bomen

 

Deel dit artikel met je vrienden

ING Banner breed

 

NIEUWS - senioren

Westlandia snakt naar een overwinning

Zaterdagavond 21 september vanaf 18:00 uur speelt Westlandia zo. 1 voor de 3e maal dit seizoen een thuiswedstrijd in de 3e divisie.Zowel FC Lienden als scheidsrechter Eijgelsheim zijn dan voor het eerst te gast op sportpark De Hoge Bomen. FC Lienden heeft mooie maar ook zeer roerige jaren achter de rug. In mei 2015 én…

Lees meer

NIEUWS - dames en meisjes

Uitslag loterij Dames

Onderstaan de uitslag van de loterij. De prijzen kunnen dinsdag tussen 19-21 uur op de club in de kantine worden opgehaald. Na dinsdag kunnen alleen de houdbare prijzen, dus cadeaubonnen en geldprijzen nog opgehaald worden. Mochten mensen vragen hebben over hun prijs kunnen ze mailen naar: dewestlandiadames@gmail.com , een…

Lees meer

NIEUWS - junioren

Trainer gezocht voor de jo11-2

Hoi allemaal, Wij zijn opzoek naar 1 of meerdere vrijwilliger(s) die het leuk vinden om ons team op de maandagmiddag van 16:30 tot 17:30uur  te willen gaan trainen. Helaas is het binnen ons team niet gelukt om dit voor elkaar te krijgen. Wie o wie wil ons leuke en enthousiaste team gaan trainen? De jongens en meid zullen…

Lees meer

Vrijwilligers gezocht!

Kantinediensten t/m 28 september

Zaterdag 21 september   Woensdag 25 september Annemiek Vollebregt 8.00 uur   Vincent ter Laak 19.00 uur etc. 8.00 uur   Gea Verbeek 19.00 uur       Ria Enthoven 19.00 uur Ans Zwinkels 12.00 uur   Els v.d. Helm 19.00 uur Guido Verschoore 12.00…

Lees meer