Home » Junioren » JO-13 » Programma Rijk Zwaan toernooi 30 mei

Programma Rijk Zwaan toernooi 30 mei

📁 JO-13 📅 dinsdag 28 mei 2019

Hierbij het wedstrijdprogramma voor het Rijk Zwaan JO13 selectie toernooi a.s. donderdag 30 mei.

 

 

JO13-2007-1

     
           

TIJD

VELD

WEDSTRIJD

UITSLAG

10.00 uur

1

BARENDRECHT

DEN HOORN

 

2

LYRA

BFC

 

3

WESTLANDIA

DSO

   

SDZ

 

vrij

 

10.55 uur

1

DSO

LYRA

 

2

BFC

WESTLANDIA

 

3

SDZ

DEN HOORN

   

BARENDRECHT

 

vrij

 

11.50 uur

1

WESTLANDIA

SDZ

 

2

BARENDRECHT

LYRA

 

3

DEN HOORN

DSO

   

BFC

 

vrij

 

12.45 uur

1

BFC

DEN HOORN

 

2

SDZ

BARENDRECHT

 

3

LYRA

WESTLANDIA

   

DSO

 

vrij

 

13.40 uur

1

DSO

SDZ

 

2

DEN HOORN

WESTLANDIA

 

3

BARENDRECHT

BFC

   

LYRA

 

vrij

 

14.10 uur

1

BFC

DSO

 

2

SDZ

LYRA

 

3

WESTLANDIA

BARENDRECHT

   

DEN HOORN

 

vrij

 

15.00 uur

1

DSO

BARENDRECHT

 

2

LYRA

DEN HOORN

 

3

BFC

SDZ

   

WESTLANDIA

 

vrij

 
                 

TEAM

1

2

3

4

5

6

TOTAAL

 

Barendr. JO13-2007-1

               

BFC JO13-2007-1

               

Den Hoorn JO13-2007-1

               

DSO JO13-2007-1

               

LYRA JO13-2007-1

               

SDZ JO13-2007-1

               

Westlandia JO13-2007-1

               
                           

 

 

  

 

 

JO13-1

         
           

TIJD

VELD

WEDSTRIJD

UITSLAG

10.25 uur

1

WESTLANDIA

NOOTDORP

 

2

BFC

IJSSELMONDE

 

3

LYRA

QUICK BOYS

 

5

DEN HOORN

QUICK

11.20 uur

1

LYRA

QUICK

 

2

WESTLANDIA

BFC

 

3

NOOTDORP

IJSSELMONDE

 

5

DEN HOORN

QUICK BOYS

12.15 uur

1

QUICK

QUICK BOYS

 

2

LYRA

DEN HOORN

 

3

NOOTDORP

BFC

 

5

WESTLANDIA

IJSSELMONDE

13.10 uur

 

Nr. 1 poule A

 

Nr. 2 poule B

 
 

1

 

 

   

Nr. 1 poule B

 

Nr. 2 poule A

 
 

2

 

 

   

Nr. 3 poule A

 

Nr. 4 poule B

 
 

3

 

 

   

Nr. 3 poule B

 

Nr. 4 poule A

 
 

5

 

 

14.35 uur

 

Wedstrijd plaats 1 / 2

 
 

1

 

 

   

Wedstrijd plaats 3 / 4

 
 

2

 

 

   

Wedstrijd plaats 5 / 6

 
 

3

 

 

   

Wedstrijd plaats 7 / 8

 
 

5

 

 

               

POULE A

1

2

3

TOT.

DOELSALDO

PL.

 

BFC JO13-1

       

   

Nootdorp JO13-1

       

   

IJsselmonde JO13-1

       

   

Westlandia JO13-1

       

   
               

POULE B

1

2

3

TOT.

DOELSALDO

PL.

 

Den Hoorn JO13-1

       

   

LYRA JO13-1

       

   

Quick JO13-1

       

   

Quick Boys JO13-1

       

   
                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deel dit artikel met je vrienden