• Komende wedstrijden

    Hieronder het programma van alle elftallen voor de komende periode

  • DatumThuisUitCompetitiesoortDetails
    15-08-2020 09:00Westlandia JO13-1trainingtraining
    15-08-2020 10:00Westlandia JO16-1trainingsdagtraining
    15-08-2020 10:00Zaterdag selectie trainingtraining
    15-08-2020 11:30Westlandia VR1SC Monster VR 1Oefen
    15-08-2020 12:00TAC '90 JO23Westlandia O21oefen
    15-08-2020 12:00Westlandia JO15-1Den Hoorn JO15-1oefen
    15-08-2020 12:00Westlandia JO17-1trainingtraining
    15-08-2020 12:00Westlandia JO19-2trainingtraining
    15-08-2020 13:00Oranje Wit JO19-1Westlandia JO19-1oefen
    15-08-2020 14:00Westlandia Za 3Strijen 3oefen
    15-08-2020 14:30Rijnsburgse Boys 1Westlandiaoefen
    15-08-2020 14:30Westlandia VR2SC Monster VR 2Oefen
    18-08-2020 19:30Westlandia JO16-1VV Nieuwerkerk JO16-1oefen
    18-08-2020 20:00LYRA 1WestlandiaOefen
    18-08-2020 20:00Westlandia 2HMSH 2Oefen
    19-08-2020 19:30Westlandia Za 7oefenwedstrijd oefen
    22-08-2020 09:00Zestienhoven JO12-1Westlandia JO12-1oefen
    22-08-2020 09:00Westlandia JO13-1trainingtraining
    22-08-2020 10:00Westlandia JO15-1Excelsior Maassluis JO15-1oefen
    22-08-2020 10:00Westlandia JO17-1Graaf Willem VAC JO17-1oefen
    22-08-2020 11:30Westlandia JO19-2Botlek JO19-1oefen
    22-08-2020 12:00Westlandia O21Quick JO23oefen
    22-08-2020 12:00Westlandia 2Loosduinen 2Oefen
    22-08-2020 14:00Westlandia JO19-1Spijkenisse JO19-1oefen
    22-08-2020 14:30WestlandiaLoosduinen 1Oefen
    22-08-2020 14:30Westlandia VR1Nieuwenhoorn VR 1Oefen
    23-08-2020 14:00WestlandiaZwaluwen Vlaardingen 1oefen
    25-08-2020 19:30Westlandia JO16-1Sparta AV JO16-1oefen
    25-08-2020 20:00Naaldwijk 2Westlandia 2Oefen
    25-08-2020 20:00DSVP JO19-1Westlandia JO19-2oefen
    25-08-2020 20:15WestlandiaSpirit 1Oefen
    26-08-2020 18:30DSO JO13-1Westlandia JO13-1oefen
    26-08-2020 19:00Westlandia JO13-2Quick Boys JO13-2oefen
    26-08-2020 19:15Westlandia JO17-1Spijkenisse JO17-1oefen
    26-08-2020 19:30Westlandia JO19-1Smitshoek JO19-1oefen
    29-08-2020 08:30Westlandia JO13-1Charlois, sv JO13-1beker
    29-08-2020 08:30Westlandia JO13-3Naaldwijk JO13-2beker
    29-08-2020 08:30VVOR JO14-3Westlandia JO14-4beker
    29-08-2020 09:00Excelsior Maassluis JO14-1Westlandia JO14-1oefen
    29-08-2020 10:00Honselersdijk JO13-2Westlandia JO13-4beker
    29-08-2020 10:00Westlandia JO12-1Jodan Boys JO12-1oefen
    29-08-2020 10:30Westlandia JO13-2VELO JO13-1beker
    29-08-2020 10:30Westlandia JO14-2FC Skillz JO14-1beker
    29-08-2020 10:30Westlandia JO16-2Quick JO16-2beker
    29-08-2020 10:30Westlandia JO14-3Noordwijk JO14-1beker
    29-08-2020 10:30Rijnstreek JO16-1Westlandia JO16-3beker
    29-08-2020 10:30Naaldwijk JO15-1Westlandia JO15-3beker
    29-08-2020 11:00Victoria'04 JO15-1Westlandia JO15-2beker
    29-08-2020 11:30Rhoon 2Westlandia 2beker
    29-08-2020 11:30Scheveningen JO15-1Westlandia JO15-1beker
    29-08-2020 11:45DVO '32 4Westlandia 3beker
    29-08-2020 12:30Westlandia JO17-1Zwervers, IJVV de JO17-1beker
    29-08-2020 12:30Westlandia JO19-4HVC'10 JO19-1beker
    29-08-2020 12:30Westlandia 6FC 's-Gravenzande 13beker
    29-08-2020 12:30Westlandia JO17-2FC 's-Gravenzande JO17-5beker
    29-08-2020 13:00MSV '71 JO15-1GWestlandia JO15-4beker
    29-08-2020 13:45Den Hoorn VR1Westlandia VR1beker
    29-08-2020 14:30Westlandia 4Naaldwijk 3beker
    29-08-2020 14:30Westlandia 5Concordia 4beker
    29-08-2020 14:30Westlandia 7Naaldwijk 6beker
    29-08-2020 14:30Westlandia 8Honselersdijk 11beker
    29-08-2020 14:30SHO JO19-1Westlandia JO19-2beker
    29-08-2020 14:30Westlandia O21RKAVV JO21oefen
    29-08-2020 15:00Honselersdijk 12Westlandia 9beker
    29-08-2020 16:05Maasdijk JO19-2Westlandia JO19-3beker
    29-08-2020 16:30Voorschoten`97 VR1Westlandia VR2beker
    29-08-2020 17:00WestlandiaDHCbeker
    30-08-2020 12:00Naaldwijk 35+1Westlandia 35+1beker
    30-08-2020 14:00WestlandiaSV Venraybeker
    31-08-2020 21:30VELO 2Westlandia 1beker
    01-09-2020 19:00Westlandia JO16-1HVV JO16-1oefen
    01-09-2020 20:00Vitesse Delft 1WestlandiaOefen
    01-09-2020 20:00Vitesse Delft 2Westlandia 2Oefen
    02-09-2020 18:30DSO JO15-1Westlandia JO15-1oefen
    02-09-2020 19:00Westlandia JO17-1HVV JO17-1oefen
    02-09-2020 19:00Westlandia JO14-1VOC JO14-1oefen
    02-09-2020 20:00FC Westland 4Westlandia 2beker
    02-09-2020 22:00VELO 3Westlandia 3beker
    05-09-2020 08:30Berkel JO13-1Westlandia JO13-2beker
    05-09-2020 08:30FC 's-Gravenzande JO13-3Westlandia JO13-3beker
    05-09-2020 09:00Westlandia JO15-1Die Haghe JO15-2beker
    05-09-2020 09:00VVSB JO14-1Westlandia JO14-2beker
    05-09-2020 10:00DSO JO13-2Westlandia JO13-1beker
    05-09-2020 10:00Rozenburg JO16-1Westlandia JO16-2beker
    05-09-2020 10:30Westlandia JO15-2Excelsior R. JO15-1beker
    05-09-2020 10:30Westlandia JO15-4LYRA JO15-3beker
    05-09-2020 10:30Westlandia JO13-4Quintus JO13-2beker
    05-09-2020 10:30Westlandia JO15-3Brielle, VV JO15-2beker
    05-09-2020 10:30Westlandia JO14-4Rozenburg JO14-2beker
    05-09-2020 11:30Die Haghe JO14-3Westlandia JO14-3beker
    05-09-2020 12:00BSC '68 JO17-1Westlandia JO17-1beker
    05-09-2020 12:00CWO 6Westlandia 8beker
    05-09-2020 12:00Erasmus 2Westlandia 5beker
    05-09-2020 12:30Westlandia JO19-2TOGB JO19-1beker
    05-09-2020 12:30Westlandia 2BVCB 3beker
    05-09-2020 12:30Westlandia VR2HPSV VR1beker
    05-09-2020 12:30Westlandia JO16-3Alphia JO16-1beker
    05-09-2020 12:30Naaldwijk JO17-3GWestlandia JO17-2beker
    05-09-2020 12:30Sportclub Monster 11Westlandia 6beker
    05-09-2020 13:00Victoria'04 JO19-2Westlandia JO19-4beker